16 серпня 2018 року головним спеціалістом - юрисконсультом апарату РДА проведено семінар-нараду з працівниками держслужби з питань дотримання норм антикорупційного законодавства.
Зокрема, було розглянуто подання, яке надійшло від Національного антикорупційного бюро України від 27.07.2018 № 042-116/29309, з метою підвищення рівня знань антикорупційного законодавства.